Пн-Пт 09:00-17:30

Конверсійні покриття під фарбування

Сортувати
Продукт
Опис
CONDORCOAT S 3000
Рідкий продукт. Інноваційний продукт з урахуванням аміносиланів. Використовується на будь-якому металі для підвищення ефективності приклеювання гуми та антикорозійних властивостей. Наноситься безпосередньо на чисту поверхню або після перетворення поверхні. Полоскання не потрібне.
CONDORCOAT AL 12
Хімічне покриття на основі флуотитанової кислоти, що не містить хром, використовується для отримання на алюмінієвих та цинкових сплавах прозорого безбарвного хімічно висушеного на місці покриття.
CONDORCOAT AL 13
Нанотехнологічне безхромове конверсійне покриття для алюмінієвих та цинкових сплавів.
CONDORCOAT AL 16
Поверхневе перетворення Титан - Цирконій для алюмінію та легких сплавів. Продукт із схваленням Qualicoat.
CONDORCOAT AL 64
Кислотний продукт флуотитанування з кобальтом. Спеціальний продукт для пасивації алюмінію в електроніці та телекомунікаціях. Безхромова пасивація для оцинкованої сталі, алюмінію та сплавів.
CONDORCOAT AL 91
Без промивного пасиватора для лінії порошкового та рідкого фарбування
CONDORCOAT EC 900
мультиметалічний нанотехнологічний пасивуючий продукт, що не містить хрому, його можна використовувати на поверхнях, покритих фосфатними або комплексними оксидно-конверсійними покриттями.
CONDORCOAT EC 920
цирконовий пасиватор для формування конверсії перед обробкою при заміні традиційних аморфних та кристалічних фосфатів
CONDORCOAT EC 940
Нанотехнологічна обробка для листового рулону перед фарбуванням. Нанесення у хімкоатерах.
CONDORCOAT EC 944
Нанотехнологічний конверсійний і пасивуючий продукт мультиметал, що не містить хрому. Продукт поставляється готовим до використання на хімкоатерах
CONDORCOAT EC 930
Нанотехнологічна пасивація з попередньою обробкою для конверсійної та одночасної знежирювальної дії. В основному використовується для заміни фосфодегреазерів. Для сталі та алюмінію. Температура застосування: 20-30°С.
CONDORCOAT EC 960
Нанотехнологічне конверсійне покриття використовується в хімкоатер перед фарбуванням. Залишає трохи пофарбований видимий шар.
CONDORCOAT EC 980
Нанотехнологічне покриття для листового рулону перед фарбуванням, що не містить смол, для використання в лінії розпилення.
Greencoat AL 2002
Флуотитанізація без хрому для отримання конверсійного покриття на алюмінії та сплавах. Характерною рисою продукту є формування кольорового шару, що підтверджує досягнуту конверсію. Сушать на місці.