Пн-Пт 09:00-17:30

Травлення титану та цирконію

Сортувати
Продукт
Опис
CONDORITE 744
Продукт для травлення титану без азотної кислоти та малим вмістом плавикової
DECAPANTE TI 70
Використовується для травлення медичних протезів, пружин, болтів для аерокосмічної та автомобільної промисловості, пружин у формі пам'яті та дроту. Продукт у порівнянні з TI 90 має характеристики, в яких він також не містить фтористоводневої кислоти та гарантує нульову емісію водню. Крім того, працюючи з високою концентрацією, можна домогтися вирівнювання шорсткості металу і зробити поверхню гладкою та яскравою. Відсутність фтористоводневої кислоти дозволяє використовувати резервуари з нержавіючої сталі, уникати всмоктувальних установок та окремих засобів індивідуального захисту, крім того, що на заводі є продукт HARMLESS.
DECAPANTE TI 80
Продукт, що не містить азотної та плавикової кислоти. Це залишає поверхню яскравою і запобігає викидам водню та подальшому зростанню крихкості металу. При використанні високої концентрації він також може освітлювати поверхні. Продукт використовується для обробки нікелевих титанових сплавів з пам'яттю форми.
DECAPANTE TI 90
В основному використовується для травлення зварених труб, відпалених труб, стрижнів та обладнання для хімічної та нафтохімічної промисловості. У його формулі є помірна концентрація вільної плавикової кислоти, що дозволяє отримати високу швидкість травлення. Залежно від умов експлуатації можна визначити ступінь травлення металу, щоб усунути можливі поверхневі дефекти та отримати однорідно сатиновану поверхню.
DESCALINOX ZR 10
Засіб, що не містить азотної та плавикової кислоти. Робить поверхню яскравою та не виділяє водень