Пн-Пт 09:00-17:30

Травлення алюмінію

Сортувати
Продукт
Опис
CONDORINE 765 AL
Лужний продукт для травлення та полірування деталей ЦАМ у пристроях віброгалтівки.
CONDORITE 797 AC
Гель знежирювально-травильний, підходить для очищення та освітлення алюмінієвих поверхонь. Завдяки своїй в'язкості його можна наносити на вертикальні поверхні.
DECAPANTE R 61/T
Кислотний продукт для травлення алюмінію, його сплавів та оцинкованих сталевих поверхонь.
DESCAL 26
Травильно-чистильні засоби для алюмінію перед фарбуванням. Завдяки високій активності травлення продукт підходить для обробки за малий час та при низьких температурах. Водночас знежирює, що дозволяє продукту підходити для обробки кілька етапів.
DESCAL P 100
Кислотний травильний агент, який використовується на екструдованому алюмінії. Нанесення розпорошенням або зануренням.
DESCAL P 61
Рідкий кислий продукт, що не містить азотної кислоти, підходить для видалення чорної патини, що утворюється на ливарних сплавах алюмінію, протруєних лужними розчинами.
DESCAL P 62
Лужний рідкий продукт із низькою емісією водню. Підходить для алюмінію та його сплавів, використовується для знежирення та одночасного травлення.
DESCAL P 94
Травильний продукт, що знежирює, для очищення екструдованого алюмінію перед фарбуванням. Застосування зануренням
DESCAL P 95
Травильний продукт, що знежирює, для очищення екструдованого алюмінію перед фарбуванням. Застосування розпиленням
DESCAL P 96
Травильний продукт, що знежирює, не містить фосфорну кислоту, використовується для очищення екструдованого алюмінію перед забарвленням. Нанесення розпорошенням.
DESCAL P 68
Присадка додається в розчин каустичної соди, дозволяє утримувати алюміній, видалений під час травлення, у розчинному стані, а також окислює водень, який утворюється під час реакції, до води, уникаючи його розсіювання в навколишньому середовищі.