Пн-Пт 09:00-17:30

Видалення накипу та відкладень

Сортувати
Продукт
Опис
CLEANER
Кислотний продукт без соляної кислоти для видалення накипу у трубопроводах, резервуарах та теплообмінниках.
CLEANER СА
Нейтральний продукт для видалення накипу із труб, резервуарів та теплообмінників із будь-якого металу.
CLEANER NRD
Кислотний продукт. Миючий засіб, активний засіб від накипу на основній частині органічного забруднення та сольового накипу.
CLEANER S
Кислотний продукт, який використовується для очищення резервуарів та форсунок. Продукт також використовується для видалення накипу з теплообмінника.
CLEANER STRONG
Кислотний продукт для забуференої соляної кислоти для видалення накипу у трубопроводах, резервуарах та теплообмінниках.
OPAL CLEAN
Засіб для видалення накипу для очищення теплообмінників, колекторів та труб з міді та сплавів, очищення тунелів та пральних машин, металевих поверхонь загалом
OPAL CLEAN STRONG
Засіб для видалення накипу для видалення твердих відкладень з котлів, труб та іншого обладнання, забруднених вапняковими утвореннями та нерозчинними фосфатами, такими як кальцій, залізо і т.д.
OPAL GEL
Засіб для видалення накипу, розкислювач у гелі для розпилення або нанесення пензлем. Видаляє накип, крейду та цемент. З огляду на його консистенцію його можна використовувати на вертикальних поверхнях.
OPAL GEL LIGHT
це гель для видалення накипу, продукт дозволяє видаляти вапняк із твердих поверхонь, зводячи до мінімуму небезпеку для операторів. Продукт не містить сильних кислот і тому особливо підходить для неважких робіт