Пн-Пт 09:00-17:30

Травлення нержавіючих сталей

Сортувати
Продукт
Опис
DECAPANTE NI 100
Не містить азотної та плавикової кислоти продукт для травлення нікелю та його сплавів. Робить поверхню яскравою без потемніння
DECAPANTE NI 100 GEL
Те саме що DECAPANTE NI 100, але у вигляді гелю, застосовується на вертикальних поверхнях.
CONDORINE 778 AC
Кислотний продукт для травлення та полірування деталей із нержавіючої сталі у віброгалтувальних пристроях.
ADDITIVO FP
Добавка для продуктів серії DESCALINOX травлення нержавіючої сталі, що не містять азотної кислоти, для збільшення швидкості обробки.
ATTIVANTE P 17
Концентрат солей заліза для активації травильних розчинів, що не містять азотної кислоти.
CONDORINE 783
Сильно кислотний продукт для травлення високолегованих сталей.
CONDORITE 744
Продукт для травлення титану без азотної кислоти та малим вмістом плавикової
CONDORITE 746
Кислотний продукт для видалення неорганічних залишків після лужного знежирення перед білим відпалом. Не містить фосфорної кислоти, запобігає потемнінню сплавів із високим вмістом нікелю. Сумісний із травильними ваннами. Продукт використовується також для травлення зварених труб із феритної нержавіючої сталі.
CONDORITE 754
Травильний розчин, що не містить азотної та плавикової кислоти, для серії AISI 400 або для видалення легких оксидів із серії AISI 300.
DESCALINOX 860/INOX
Кислотний продукт для електрополірування деталей із нержавіючої сталі.
DESCALINOX FLUID GENTILE
Це найменш агресивний із серії, в основному використовується, коли потрібно сатинова обробка металевої поверхні, нанесення розпиленням
CONDORITE 746 BF
Кислотний продукт на органічній та неорганічній основі, без сірчаної, фосфорної, азотної та плавикових кислот. Він використовується для видалення легких оксидів та дезактивації заліза аустенітної нержавіючої сталі, а також для травлення та дезактивації заліза на феритних нержавіючих сталях.
DESCALINOX FLUID NOX FREE
Активний рідкий травильний гель, що не містить азотної кислоти. Нанесення розпорошенням
DESCALINOX FLUID STRONG
Сильний травильний рідкий гель на основі азотної та плавикової кислот. Нанесення розпорошенням
DESCALINOX GEL FAST
Традиційний азотний фтористоводневий гель для ручного травлення нержавіючої сталі.
DESCALINOX GEL GENTILE
Трохи кислий гелевий продукт. Нанесення пензлем
DESCALINOX GEL NOX FREE
Активний травильний гель без азотної кислоти. Нанесення пензлем
DESCALINOX GEL STRONG
Високо кислотний продукт гелю. Стандартний продукт, він відповідає основним потребам галузі. Для нержавіючої сталі. Нанесення пензлем.
DESCALINOX P 10
Продукт з плавиковою кислотою у високій концентрації для травлення нержавіючої сталі розчинами, що не містять азот. Для використання в поєднанні з OXYDIZER OX 53 та сірчаною кислотою
DESCALINOX P 13 TPF
Збалансований кислотний продукт для травлення нержавіючої сталі з використанням розчинів, що не містять азотної кислоти, у поєднанні з Oxydizer OX 53.
DESCALINOX P 14 FAST
Розвиток екологічно чистих продуктів травлення без азотної кислоти, які збільшують швидкість травлення та скорочують час обробки.
DESCALINOX P 22
Новий продукт з урахуванням органічної кислоти. Він маркований лише як дратівливий та підходить для використання на виробничих майданчиках.
DESCALINOX P 14 TPF
Низький вміст плавикової кислоти у формулі «токсичний плюс» знижує класифікацію продуктів від категорії 1 до категорії 2. Доступні також продукти, що мають обидві вищезазначені характеристики, як TPF та FAST.
DESCALINOX P 18 FAST TPF
Кислотний продукт з низьким вмістом плавикової кислоти для травлення нержавіючої сталі розчинами, що не містять азоту. Для використання у поєднанні з OXYDIZER OX 53.
DESCALINOX P 27/1
Традиційний травильний агент на основі азотної та плавикової кислот. Він також видаляє можливі змазки та мастила, які можуть бути присутніми на поверхні.
DESCALINOX P 29
Традиційний нітрогідрофтористий збалансований продукт для травлення нержавіючої сталі.
DESCALINOX P 30
Не містить плавикової кислоти, придатної для травлення аустенітних сталей. Процес травлення таким продуктом повинен супроводжуватись стадією пасивації Descal P61 наприкінці.
DESCALINOX P13
Збалансований кислотний продукт для травлення нержавіючої сталі з використанням розчинів, що не містять азоту, у поєднанні з нашим Oxydizer OX 53.
DESCALINOX P13 FAST TPF
Продукт для травлення нержавіючої сталі. Він є еволюцією Descalinox P13 з кращою швидкістю травлення.
DESCALINOX P23
Кислотна рідина для електролітичного травлення.
ETCHING INOX 1
Продукт для фототравлення листа із нержавіючої сталі.
DESCALINOX P25
Новий травильний агент, що використовується для обробки феритних, мартенситних та сплавів, що містять сірку. Використовуючи Descalinox P25, можна виключити дорогі та трудомісткі процеси попередньої обробки, такі як дробоструминна обробка, перманганат та розплавлені солі.
DESCALINOX P27
Традиційний травильний продукт на основі нітроплавикової кислоти. За відповідних умов експлуатації продукт створює плавну поверхню, корисну для нанесення мастильного анкерування.