Пн-Пт 09:00-17:30

Лужні миючі засоби

Сортувати
Продукт
Опис
CONDORINE SG 511 N
Нейтральний знежирювач для використання за середньої низької температури. Не омиляє прокатні олії тваринного або рослинного походження, не утворюючи піні
CONDORINE SG 512 N
Нейтральний знежирювач застосовується на всіх металах, він не містить лужних сполук. В основному використовується для видалення мінеральних мастил.
CONDORINE SG 515 AL
Висококонцентрований знежирюючий та ополіскуючий засіб. Може використовуватись на всіх металах.
DEGREASER 835
Слаболужний порошковий засіб для знежирення будь-яких металів, включаючи легкі сплави.
CONDORINE SG 575 AL
Високо лужний рідкий знежирювач, що використовується для знежирення поверхні перед електролітичним осадженням, процесом хімічної конверсії, емалюванням або освітленням.
CONDORINE SG 588 P
Лужний порошковий знежирювач ідеально підходить для вуглецевої сталі та мідних сплавів. Розроблено для видалення мастил, мастил та паст.
CONDORINE SG 544 AL
Слабошкірий рідкий продукт для заміни сильної каустичної суміші, що працює при більш низькій температурі і з більш високою здатністю знежирити.
CONDORINE 151
Лужний рідкий продукт. Багатій на секвестранті для алюмінію. Він використовується для лиття під тиском та пресс-форм.
CONDORINE SG 583 PL
Очищувач для переробки пластику. Продукт слід додавати до ванни з їдким натром. Також Antifoamer RD слід додати до ванни.
CLEANER SV
Лужний продукт використовується для очищення теплообмінника фарбувальної печі.
OPAL GLASS
Мийний засіб для скла, кристалів, кераміки та твердих поверхонь в цілому. Очищає швидко та ретельно, не залишаючи слідів.
CONDORINE 841 SP
Слабошкірий порошковий виріб. Підходити для будь-якого металу, що не містить їдкого натру та лігнінсульфонатів, в основному використовується для видалення паст, що полірують. Наприклад. у гальванічних лініях.
Beruclean 3050
Середньолужний очищувач для миття підлог та обладнання. Для установок високого тиску та парогенераторів.
Beruclean 111 EHF
Високолужні очистник. Очищення розпорошенням (+50 °C - + 80 °C), ультразвукове очищення (+50 °C - +80 °C), очищення методом занурення (+50 °C - +80 °C)
Beruclean 113 EMF
Середньолужний очищувач для миття сталей і обмежений для алюмінію, кільк. сплавів. Миття душуванням, зануренням або в ультразвуці.
Beruclean 5124
Для миття алюмінію, сталі та кольорових металів. Очищення зануренням, розпиленням, інжекційне та ультразвукове очищення, а також пасивація (від +50 °C до +70 °C для всіх процесів)