Пн-Пт 09:00-17:30

Фарби для листового прокату

Сортувати
Продукт
Фото
Опис
COCKATOO PE SERIES
COCKATOO PE SERIES
Прозоре покриття серії Cockatoo PE забезпечує захищену поверхню від подряпин та відмінну стійкість до зовнішніх впливів. Їх можна наносити на будь-які типи покриттів, яким вони надають незвичайного вигляду.
HORNBILL WR SERIES
HORNBILL WR SERIES
Структурна формула серії Hornbill надає естетичний декоративний ефект відповідно до найсучасніших вимог ринку. Вони особливо використовуються в будівництві дахів та/або облицювання будівель, а також у меблів та обладнанні для домашньої промисловості.
MACAW PE SERIES
MACAW PE SERIES
Склади серії MACAQ PE надають плівці особливого естетичного та декоративного ефекту. Вони знаходять особливе застосування в областях дизайну та архітектури.
MANDARINE PE SERIES
MANDARINE PE SERIES
Склади серії MANDARINE PE, завдяки використанню певних перламутрових пігментів, надають плівці особливого естетичного та декоративного ефекту. Вони знаходять особливе застосування в областях дизайну та архітектури. Серед основних, звичайно, освітлення.
PEACOCK PE SERIES
PEACOCK PE SERIES
Склади серії PEACOCK PE поєднують у собі відмінні механічні характеристики з помірною стійкістю до атмосферних впливів та корозії загалом. Вони знаходять особливе застосування у будівництві покрівлі, облицювання, сендвіч-панелей, водостічних жолобів та вікон для промислового та житлового будівництва.
COCKATOO PU SERIES
COCKATOO PU SERIES
Прозоре покриття серії Cockatoo PU захищає покриту поверхню від подряпин та захищає від торкання пальців. Вони особливо використовуються у покритті нержавіючих сталей у секторах кухні та побутової техніки.
PIGEON PU SERIES
PIGEON PU SERIES
Склади серії PIGEON PU мають більшу стійкість до атмосферних впливів, ніж склади серії Peacock PE. Вони особливо використовуються в промисловому та домашньому будівництві на ринках з більш суворими умовами довкілля.
ROOSTER PA SERIES
ROOSTER PA SERIES
Склади серії ROOSTER PA можуть наносити як практично гладкі покриття, так і сильно структурні поверхні. Вони знаходять особливе застосування при підготовці поверхонь, схильних до абразивного руху, таких як: кріплення, прокатка, стелажі, полиці побутової техніки та деякі компоненти в побутовому та механічному секторах.
У сучасній індустрії coil coating зростає потреба в індивідуальних кольорах і структурах покриття, щоб задовольнити побажання  замовника.
Condoroil Chemical, бувши постачальником спеціалізованих продуктів для виготовлення оцинкованого листа, також прийшов до необхідності виробництва фарб, у зв'язку з тим, що великі гравці на даному ринку не можуть забезпечити своєчасно та невеликими партіями фарб індивідуальних кольорів та структур. 
Condoroil Chemical можна назвати бутиком з виробництва фарб під вимоги та побажання замовника.