Пн-Пт 09:00-17:30

Устаткування для травлення та регенерації кислот

Сортувати
Продукт
Опис
PEROXY STEEL КАТАЛІТИЧНЕ ОКИСЛЕННЯ
Встановлює каталітичне повторне окислення оксидів азоту до азотної кислоти з контролем відходів та одночасним відновленням кислоти. Може застосовуватись для будь-якого азотного розчину.
DYNAREC Декатіонізатор
Установки для знезалізнення для травильної ванни алюмінію та нержавіючої сталі. Це дозволяє використовувати недорогі кислоти з дорогими регенерованими кислотами (наприклад, HF, H3PO4 тощо. буд.).
DYAD дифузійний діаліз
Дифузійні діалізні установки для отримання вільних кислот і підтримки концентрації розчинених металів на постійному рівні
REMET електродіаліз
Електродіалізний осередок для вилучення металів та кислот з відпрацьованих травильних та мікрогравюрних ванн, а також із гальванічних розчинів.
CORAL електродіаліз
Електродіалізний осередок для відновлення кислот та лугів з високою комерційною цінністю.
CHEMIREC UNIT електроліз
Комбіновані установки для діалізу, електродіалізу та концентрації для одночасного вилучення азотної кислоти та міді з електрохімічних ванн, що використовуються в ювелірній промисловості.
CRYSTAL кристалізатор
Для регенерації сірчаної кислоти застосовується для травлення металу з безперервним видаленням сульфату заліза
RESIBED
Установки для відновлення вільних кислот та підтримання концентрації розчинених металів на постійному рівні.
ELETTRA CEPL
Комплексні установки для електролітичного травлення рулонів, прутків та стрижнів з нержавіючої сталі, що працюють з розчином, що не містить азоту та фтористоводневої кислоти.