Пн-Пт 09:00-17:30

Видалення фарби

Сортувати
Продукт
Опис
PAINT SPRIPPER SVA 581
Інноваційний продукт, що не містить хлорованих розчинників, амінів та фенолів. Призначень для розчинення порошкових фарб, катафорезу та анафорезу з деталей із вуглецевої сталі при температурі 70-80°С.
PAINT SPRIPPER SVA 582
Інноваційний продукт, що не містить хлорованих розчинників, амінів та фенолів. Він широко використовується для розчинення як порошкових, так і рідких фарб з гачків, каркасів та сталевих виробів усіх видів за температури 40-50°С.
PAINT SPRIPPER SVA 583
Лужний продукт без хлорованих розчинників. Розчиняє вже при кімнатній температурі сольвентні та порошкові фарби з будь-якого металу та деяких пластиків при кімнатній температурі. Не підлягає ідентифікації як "Harmfull for the health" GHS-08
PAINT SPRIPPER SVA 584
Для розчинення фарб на дерев'яних виробах. Не містить метиленхлориду та мурашиної кислоти. Робоча температура 35-50°С
PAINT SPRIPPER SVA 585
Для розчинення фарби, має плавну розчинну дію. Для зняття верхніх шарів без пошкодження ґрунтовки.
PAINT SPRIPPER SVI 506
Слабко лужний - метиленхлоридний продукт. Найкраща ефективність. Для всіх металів та всіх видів фарб. Порошкова фарба не розчиняється, а набухає та відривається.
PAINT SPRIPPER SVI 127
Засіб без хлорованих розчинників на водній основі для видалення фарби для дерева.
PAINT SPRIPPER SVI 520
Слабко лужний - метиленхлоридний продукт. Найкраща ефективність. Для всіх металів та всіх видів фарб. Порошкова фарба не розчиняється, а набухає та відривається.
PAINT SPRIPPER SVI 522
Інноваційний продукт не містить метиленхлориду. Використовується для видалення рідкої фарби. Відмінно підходить для зняття фарби з дерева (жалюзі, дверей та вікон).