Пн-Пт 09:00-17:30

Органічні очищувачі

Сортувати
Продукт
Опис
BERUCLEAN ECO
Універсальний органічний очищувач без ароматичних вуглеводнів, без запаху, біорозкладаємо. Має допуск для застосування у харчовій промисловості. Темп. спалаху >65°C.
BERUCLEAN S 114 ECO
Знежирення металевих деталей та заготовок, інструментів, ланцюгів, видалення масел, смол, жирів, ручні мийні станції, очищення верстатів та машин. Темп. спалаху >65°C
CONDORINE SO 104 P 70
Продукт на основі ізопарафінових розчинників, що емульгується, для холодного знежирення шматочків, сильно забруднених маслами та мастилами.
CONDORINE R 62 M
Продукт на основі ізопарафінових розчинників. Нешкідливий, без запаху, не горючий, але емульгується у воді. Головною характеристикою продукту є його самовідновлення завдяки здатності вивільняти на поверхні олії, видалені з деталей, коли вони перебувають у стані спокою.
CONDORINE R 64
Condorine R 64 - це продукт з низькою ударною в'язкістю, призначений для всіх металів і будь-яких видів пластмас. Він в основному використовується для видалення мастил та мастил із сильно забруднених частин, в основному шляхом їх розчинення. Ні промити. Дуже швидко випаровується з повітрям.
BERUCLEAN S 4033
Суміш вуглеводнів вузької фракції без ароматики, швидке висихання, темп. спалаху >°C
CONDORINE R 58
Знежирювач, що швидко випаровується, на основі хлорованих розчинників.