Пн-Пт 09:00-17:30

Водоочищення та водопідготовка

Сортувати
Продукт
Опис
CONDORDEMI
Налаштування зворотного осмосу серії CONDORDEMI використовуються для демінералізації первинної води, коли цього вимагає конкретний процес.
CONDORDEPUR
Комплекс хімічного та фізичного очищення в комплекті з приладдям, такими як установка для підготовки поліелектроліту та вапна, зневоднювач осаду, секція попередньої обробки, оздоблювальні секції тощо.
TAOS
Установки зворотного осмосу мод TAOS використовуються для рециркуляції води, що використовується для ополіскування деталей після хімічної та гальванічної обробки, а також для одночасного відділення відходів.
IONEX
Іонообмінні вузли мод. IONEX використовується для демінералізації та повторного використання промивної води після хімічної обробки поверхні. Доступні чотири моделі: - IONEX STANDARD з одинарними клапанами, PLC та дозувальними помпами - IONEX LC з багатофункціональними клапанами та ежектором - IONEX LW у стандартній комплектації, але з низьким виробництвом елюатів - IONEX HT у стандартній комплектації, але для використання у сушильних баках (Max T 80 °C)
DRY BAG
Осушувач осаду з дренажними мішками у комплекті з мішком-носієм. В наявності від 1 до 8 встановлених мішків