Пн-Пт 09:00-17:30

Залізофосфатування із знежиренням під фарбування

Сортувати
Продукт
Опис
CONDORFOS K 15 L
Тяжкий шар мультиметалевого фосфористого знежирювача. Рекомендується для сплавів ЦАМ
CONDORFOS K 12 L
Продукт для одночасного знежирення та фосфатування. Стандартний продукт, що використовується для обробки сталевих поверхонь із помірним забрудненням. Можна застосовувати без полоскання.
CONDORFOS K 22 L
Продукт для одночасного знежирення та фосфатування. Стандартний продукт для обробки поверхонь з помірним забрудненням. Має більшу вільну кислотність, ніж CONDORFOS K 12 L.
CONDORFOS LK 30
Рідкий продукт, що наноситься на сталь, цинк, алюміній та його сплави для знежирення та одночасного утворення тонкого шару фосфатів на поверхні, також застосовується на установках без полоскання
CONDORFOS LK 30/M
Продукт для одночасного знежирення та фосфатування. Стандартний продукт, що використовується для обробки залізних поверхонь із помірним забрудненням.
CONDORFOS LK 31/M
Мультиметалевий продукт для одночасного знежирення та фосфатування. Він використовується в лініях, які обробляють матеріали із помірним забрудненням. Використовується на сталі, алюмінію та оцинкованій сталі.
ADDITIVO MIX 51 ECOLOGICO
Добавка для травлення додається в Condorfos K13 L для кращого захисту
CONDORFOS K 17 L
Рідкий продукт, що використовується для знежирення та одночасного утворення тонкого шару фосфату заліза на сталі з дуже брудними поверхнями
CONDORFOS K 19 L
Продукт для знежирення та створення «важкого» шару фосфату аморфного заліза на сталі, алюмінію та оцинкованій сталі, також сильно забруднених.
CONDORFOS K 36 L
Продукт для знежирення і створення залізофосфату при низьких температурах (40 °C) продукт може бути використаний як в системах розпилення так і занурення.
CONDORFOS K 13 P
Порошковий продукт для одночасного знежирення та фосфатування. Стандартний мультиметалевий продукт, який використовується для обробки матеріалів з помірним забрудненням. Використовується на сталі, алюмінію та оцинкованій сталі.
CONDORFOS K 13 L
Продукт для одночасного знежирення та фосфатування. Стандартний мультиметалевий продукт, який використовується для обробки змішаного матеріалу з помірним забрудненням. Використовується на сталі, алюмінію та оцинкованій сталі.
CONDORFOS K 13 L/LS
Продукт, дуже концентрований, використовується для знежирення та одночасного видалення оксидів, субоксидів, таких як іржа, каламін та лазерне різання з утворенням тонкого фосфатного шару на сталі. Відмінно видаляє оксиди та залишки від лазерного різання.
CONDORFOS K 16 L
Продукт для одночасного знежирення та фосфатування, багатий на знежирювальні засоби, використовується для обробки сильно забруднених сталевих поверхонь.
CONDORFOS K 25 L
Рідкий мультиметалічний продукт для одночасного знежирення і фосфатування. Як і K 16L, він використовується на лініях обробки різних матеріалів, які сильно забруднені. Використовується на сталі, алюмінію та оцинкованій сталі.
CONDORFOS K 28
Фосфат тривалентного заліза, що самоактивується, призначений для обробки сталі, легких сплавів, оцинкованої сталі.
CONDORFOS K 29 G
Мультиметалевий фосфодегрізер, концентрат у вигляді гелю. Не вимагає процесу ополіскування.
CONDORINE MIX A
ПАР. Його можна додавати в будь-який продукт, що знежирює, щоб збільшити миючу здатність в розпилювальних установках.
CONDORINE MIX CM
ПАР. Його можна додавати в будь-який продукт, що знежирює, щоб збільшити миючу здатність в занурювальних установках.
CONDORFOS K 19 F
Продукт для знежирення та створення «важкого» шару фосфату аморфного заліза на сталі, алюмінію та оцинкованій сталі, також сильно забруднених. Продукт схожий на K 19 L, але сильніший.
ADDITIVO MIX C
Кислотна добавка для збільшення потужності травлення алюмінієвих, оцинкованих та легких сплавів.
MIX 51 ADDITIVE
Добавка для травлення алюмінію та оцинкованої сталі, що додається у ванни для одночасного фосфатування та знежирення
ADDITIVO MIX 52 A
Контролер pH на основі неорганічних кислот для ванн залізофосфатування.