Пн-Пт 09:00-17:30

POLO FILTER - фільтрувальне обладнання та запчастини

POLO FILTER
POLO Filter-Technik Bremen GmbH – це компанія, що пропонує на світовому ринку фільтри та фільтрувальні установки для промислових текучих середовищ, наприклад, мастильно-охолоджувальних рідин, мийних лужних розчинів, знежирювальних та гартувальних рідин, а також відпрацьованих після процесу фарбування вод.

Широкий і глибокий асортимент продукції заснованого в 1949 році підприємства включає, крім окремих компонентів і допоміжних засобів для фільтрування, також компактні й централізовані системи у вигляді універсальних рішень, що включають повну - периферію. Вакуум-фільтри, стрічкові фільтри, магнітні фільтри, масловідділювачі та поверхневі скімери створюють з відповідними модельними рядами спектр виробів різної продуктивності, що пройшов перевірку часом, які можна використовувати в різних областях.

Завдяки численним представництвам POLO у Німеччині та за її межами системи фільтрації доступні замовникам по всьому світу. Надійна якість продукції, що відповідає вимогам клієнтів, забезпечується сертифікацією відповідно до DIN EN ISO 9001 та як спеціалізоване підприємство.

Сортувати